מוצרים

מוצרים

חברת iFunds (השותפה בישראל של iCapital Network האמריקאית) היא החברה המובילה בישראל בהנגשה של השקעות אלטרנטיביות למשקיעים כשירים. קרנות ההשקעה מסווגות לארבע קטגוריות: קרנות הון פרטיות (Private Equity), קרנות גידור (Hedge Funds), קרנות נדל”ן וקרנות חוב. בשיתוף עם iCapital Network נבחנות כל שנה מאות קרנות השקעה ומתוכן אנחנו בוחרים את המנהלים והקרנות הטובים ביותר. אנחנו שמים דגש על כך שיהיה היצע של קרנות בכל הקטגוריות ובתוך כל קטגוריה יהיו אסטרטגיות מגוונות . המשקיעים יוכלו לבחון ולבחור את הקרנות המתאימות ביותר לפרופיל ההשקעה שלהם או לבנות תיק עם אסטרטגיות מגוונות.

tile 4

קרנות הון פרטיות

קרנות הון פרטיות משקיעות בדרך כלל בנכסים לא סחירים מכסות מגוון אסטרטגיות ביניהן רכישת שליטה, חברות במצוקה, הון סיכון, קרנות שניוניות (Secondary), קרנות צמיחה, מזנין ועוד.

tile 3

קרנות גידור

קרנות גידור משקיעות בדרך כלל בנכסים סחירים מכסות מגוון רחב של אסטרטגיות ביניהן ניטרליות ביחס לשוק, לונג/שורט מניות, השקעה מבוססת אירועים כלכליים, חוב, הכנסה קבועה, ארביטראז' ועוד.

tile 1

קרנות נדל"ן

קרנות נדל"ן פועלות על פי התמחויות של מיקום גיאוגרפי, סוג הנדל"ן, סוגי עסקאות וחלקן מציעות מגוון התמחויות. לגדולות יתרון בזכות היקף ההון שלהם, הידע והמידע בידיהן והיכולות למנף עסקאות.

tile 2

קרנות חוב

קרנות חוב הינן קרנות פרטיות המשקיעות בחוב ולא בהון. קיימת מגמת התמחות של המנהלים בסוגי חוב שונים כגון חוב לחברות במצוקה, חוב לחברות בצמיחה, התמחות ג"ג וכדומה.

צור/י קשר

אם יש לכם שאלות, במידה ואתם רוצים ללמוד עוד על השקעות אלטרנטיביות, אם אתם רוצים להתחיל להשקיע. נשמח לשמוע מכם…