אודות iFunds

חברת iFunds מביאה את מיטב ההשקעות האלטרנטיביות לישראל. Ifunds נותנת שירותים לבנקים, family offices, חברות פרטיות וציבוריות; ותומכת בהם ובקהל לקוחותיהם ומאפשרת להם גישה לקרנות אלטרנטיביות איכותיות שהגישה אליהם מוגבלת וקשה להשגה. Ifunds היא בבעלות אלטשולר-שחם והמנהלים של חברה. המשימה שלנו היא לחזק את שוק ההשקעות האלטרנטיביות בישראל על ידי הבאת מיטב המנהלים בעולם ישירות ללקוח הישראלי.

iFunds היא הנציגה היחידה של חברת iCapital Network, חברה פיננסית טכנולוגית אמריקאית שמטרתה להניע את שוק ההשקעות האלטרנטיבי בעולם. הפלטפורמה של iCapital מנהלת כ -100 מיליארד דולר בסוגים שונים של קרנות השקעה אלטרנטיביות. iFunds עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם Icapital כדי להביא לישראל את מיטב המנהלים בעולם תוך התאמה לדרישות קהל המשקיעים הישראלי.

כיום, רוב הצמיחה הכלכלית מתרחשת מחוץ לשווקים הציבוריים וזמינה למספר קטן יחסית של משקיעים פרטיים. iFunds מתכננת שינוי בכללי המשחק בישראל על יד הנגשה של השקעות אלטרנטיביות לקהל רחב יותר של משקיעים.

באמצעות פלטפורמת מסחר מתקדמת בשילוב מערך של קשרים עם מנהלי השקעות אלטרנטיביות, Ifunds מסירה את המכשולים העיקריים בהשקעות בקרנות אלטרנטיביות:

 

  • מחירי כניסה נמוכים באופן יחסי מאפשרים לקהל רחב יותר להשקיע ולהתנסות בקרנות אלטרנטיביות, ולאורך זמן לבנות תיק השקעות אלטרנטיביות מגוון. 
  • מבחר גדול של קרנות השקעה אלטרנטיביות עם רמות סיכון שונות, מגוון אסטרטגיות ותקופות השקעה שונות ומגוונות יתאימו לכל סוגי המשקיעים.  
  • הטכנולוגיה המתקדמת של הפלטפורמה מאפשרת הליך השקעה נטול חיכוכים וגישה נוחה של המשקיעים למידע זמין על ההשקעה לאורך כל מחזור החיים של ההשקעה.

ערכי הליבה שלנו הם שקיפות, אמינות ומקצועיות: כל המידע מאורגן, קוהרנטי וזמין ללקוחותינו דרך הפלטפורמה, הן לפני והן אחרי ביצוע ההשקעה. צוות התמיכה שלנו זמין לכל שאלה או בירור במהלך כל שלב בתהליך ההשקעה ולאחריו.

לעדכונים וחדשות הקשורים להשקעות אלטרנטיביות

(אנחנו מבטיחים לשלוח רק דברים שקשורים להשקעות אלטרנטיביות)

צור/י קשר

אם יש לכם שאלות, במידה ואתם רוצים ללמוד עוד על השקעות אלטרנטיביות, אם אתם רוצים להתחיל להשקיע. נשמח לשמוע מכם…