קרנות גידור

IFunds מביאה לישראל מנהלי קרנות גידור מובילים, בעלי ניסיון ואמינות מוכחת ופותחת קטגוריה זו למשקיעים ישראלים בדרכים שטרם נראו בישראל בעבר. קרנות גידור הן אחת הקטגוריות המובילות בהשקעות אלטרנטיביות והם מרכיב חשוב בכל פרוטפוליו מתוחכם להפחתת תנודתיות התיק והגברת הגיוון תוך שמירה על מתאם נמוך לשאר סוגי הנכסים בפרוטפוליו.

קרנות גידור בנויות כקרנות פתוחות אשר פתוחות להשקעה בכל עת. קרנות גידור מאפשרות פדיון הזכויות בקרן ובכך מאפשרות למשקיע לממש הזכויות שלו באופן גמיש. קרנות גידור מפרסמות את הביצועים שלהן כל חודש ובד”כ משלמות למשקיעים תשואות חודשיות או רבעוניות. קרנות גידור מבדילות את עצמן בסוג האסטרטגיה שהם מפעילות, טכניקות מסחר וכלים פיננסיים אחרים בהם הן משתמשות. למידע נוסף על אסטרטגיות השקעה של קרנות גידור, ניתן לקרוא את המאמר הבא או לפנות למדור “תוכן” תוך שימוש בהאש טג …. .

הפלטפורמה של Ifunds מציעה שני סוגי של קרנות גידור המהווים גישה ייחודית לקטגוריה זו:

  • Multi Manager – זוהי קרן ( (feeder המוקמת ומנוהלת ע”י Icapital. קרן זו משקיעה את הונה בתיק מוגדר של מנהלי קרנות גידור ובכך מאפשרת, ברכישה אחת, לבנות תיק של קרנות גידור.
  • Multi Strategy  – ישנם מנהלי קרנות אשר מפעילים מספר אסטרטגיות בקרן אחת. קרנות אלו מנהלות מספר צוותים, כאשר כל צוות מתמחה באסטרטגיה אחרת. המשקיע, אשר קונה יחידה בקרן אחת למעשה מקבל תשואה המורכבת ממספר אסטרטגיות. ההבדל בין קרן גידור זו לבין Multi manager הוא שבקרן Multi stratagy מדובר במנהל אחד שמפעיל מספר צוותים לעומת Multi manager שהיא סוג של קרן של קרנות (fund of funds) המשקיעה במספר קרנות גידור ויש לה גמישות לבחור את המנהלים האטרקטיביים ביותר.
video preview
content hero

IFunds מביאה לישראל מנהלי קרנות גידור בולטים וקשים לגישה. תהליך הבחירה והסינון של המנהלים מבטיח שלקרנות יש תשואות אמינות ארוכות שנים וערכי אתיקה מקצועיים גבוהים ביותר. ההשקעה בקרנות הגידור מתבצעת באמצעות קרן הזנה (feeder fund) בניהולה של Icapital. 

בעולם של אי ודאות כלכלית, שינויים במחזוריות כלכלית ותנודתיות גבוהה, קרנות גידור הן דרך מצוינת לאזן את הביצועים של כל תיק. היתרונות של קרנות גידור הופכות אותן לאחת הקטגוריות הגדולות ביותר בספקטרום ההשקעות האלטרנטיבי וגודל השוק הכולל שלהן עולה בהתמדה. קרנות הגידור בפלטפורמה של IFunds הם איכותיות, בעלות רף כניסה נמוך ובמבנה משפטי של קרנות offshore המאפשרות לישראלים כניסה לקטגוריה זו באופן פשוט, נוח ומדורג.

צור/י קשר

אם יש לכם שאלות, במידה ואתם רוצים ללמוד עוד על השקעות אלטרנטיביות, אם אתם רוצים להתחיל להשקיע. נשמח לשמוע מכם…