הצוות שלנו

חברת iFunds היא חלק מקבוצת החברות של אלטשולר שחם. הצוות של iFunds מחויב לכך שהחברה תהיה המובילה בתחום יצירת נגישות לקרנות אלטרנטיביות (קרנות הון פרטיות וקרנות גידור) המנוהלות ע”י הצוותים המובילים בעולם. צוות iFunds מחויב לכיתוב תחת הלוגו של אלטשולר שחם “לחדש, לשנות להצליח”: אנחנו מחויבים להוביל בחדשנות בתחום האלטרנטיבי, לשנות את הפרדיגמה הקיימת ולהצליח לשרת יועצים פיננסים ואת הלקוחות שלהם בצורה שישיגו את המטרות הכלכליות ארוכות הטווח שלהם. 

untitled (87 of 98)

דני צוקרמן

Managing Partner

דני הוא משקיע, מנהל עם לב של יזם. הוא בעל שילוב מיוחד של ניסיון ומיומנות פיננסית מתחום ה Private Equity, שנים של ניסיון בפיתוח עסקי, ניהול אופרציות כמנהל בחברות ושל חברות ובעל ניסיון עשיר בפיתוח טכנולוגי בתחום הפיננסי ובכלל. בין השאר היה דני חבר דירקטוריון בהרבה מחברות קבוצת אלטשולר שחם, הוא היה יו"ר חברת קרנות הנאמנות וניהול תיקים ומנכ"ל ג'נריקס תוכנה.

לימור אופז-רצון, עו"ד (רו"ח)

Managing Partner

ללימור שנים של ניסיון הן כפעילה בשוק ההון והן כרגולטורית המפקחת על פעילותו. בין היתר ניהלה לימור את יחידת המחקר של דיקלה -חברה לניהול קרנות נאמנות, הקימה את מערך הייעוץ הפנסיוני של הבנק הבינלאומי, פיקחה על הייעוץ בבנקים מטעם הרשות לניירות ערך וניהלה את מדור הרישוי ברשות. ללימור BA בחשבונאות וכלכלה, LLB ו- LLM במשפטים – כולם מאוניברסיטת תל אביב, וכן MPA מאוניברסיטת הרווארד. לימור מחזיקה גם ברישיון ניהול תיקים (מותלה מרצון)

משה וינטגרטן

Active Chairman

משה מביא אתו שנים רבות של ניסיון בפיתוח עסקי ויצירת שותפויות גלובליות בתחום הריטייל. משה החזיק כמה משרות בכירות ותפקידי דירקטוריון בחברות גלובליות ובתאגידים ישראלים בתחום הפיננסים (ביניהם פפסיקו ומנורה מבטחים). משה הוא שותף ומייסד בחברת אלטשולר שחם גלובל אופרטוניטיס שמטרתה למנף את המותג ויכולות שונות של אלטשולר שחם בראייה של פיתוח עסקים גלובלי.

עינת יעקובי שחם

Office Manager

לפני שהצטרפה לחברה שימשה עינת כמנהלת משרד ועוזרת אישית ב"סמינר הקיבוצים" וב"תיאטרון הבימה". קודם לכן צברה ניסיון רב בעולם העיסקי ובניהול ממשקי עבודה כעוזרת אישית לאנשי עסקים. כיום, עינת מנהלת את פעילות המשרד, על היבטיה השונים ואחראית על ניהול האופרציה התפעולית, יחסי הציבור, ניהול לקוחות וניהול כח אדם.

Rafi Image

רפי דורסט

Director

מעל 20 שנות ניסיון בתפקידים מגוונים בתחומים הפיננסים. רפי (המתגורר בארה"ב) הוא הנציג של Rosario Capital בארה"ב. תפקידיו כללו פיתוח עסקי חוצה גבולות. רפי מילא תפקיד מרכזי ביזום וניהול שותפויות בינלאומיות של אלטשולר שחם (כולל שותפות אסטרטגית עם בלקרוק). בעברו רפי היה שותף במשרד רואי חשבון ושימש בתפקידים בכירים במשרד האוצר

רהול שנקר

CTO

לרהול מעל עשור של ניסיון בפיתוח וניהול פיתוח תוכנה, עם הבנה עמוקה בכל מה שקשור לפיננסים, בנקאות פרטית וארגוני בריאות.
ניסיון רב בפיתוח וניהול מערכות מורכבות המשתמשות במגוון טכנולוגיות וסביבות, הכל תחת כללי אבטחת מידע מחמירים.
ניסיון של שנים רבות כחלק מארגוני IT ענקיים שמפתחים מערכות לגופים פיננסים אירופאים גם On site בגופים הפיננסים וגם בעבודה מהודו. ניהול On site בציריך של פיתוח מערכות הליבה של מספר בנקים שוויצרים.

צחי אשכנזי

Head of Sales

לצחי, ניסיון של 16 שנה בניהול מערכי מכירה ושיווק עבור לקוחות מוסדיים ופמילי אופיס בשוק ההון המקומי. צחי היה בעברו מנהל מכירות ופיתוח עסקי בבית ההשקעות IBI, תכלית תעודות סל, ומנהל הברוקראז' במגדל שוקי הון. צחי בעל רישיון יעוץ וניהול השקעות מטעם הרשות לני"ע .

סטאפני טימסיט

Operations Manager

לסטאפני יש ניסיון רב בשוק הפיננסי. לפני שהצטרפה לiFunds , סטפני הייתה מנהלת Back Office ואנליסטית עסקית עבור מספר מוסדות פיננסיים בלונדון. ב-iFunds סטפני אחראית על ניהול תפעול Back Office של החברה

חנוך פרנקוביץ'

Head of Research

חנוך פרנקוביץ' בעל ניסיון של מעל 20 שנה בשוק ההון במגוון תפקידים: ניהול צוות אנליסטים בבנק לאומי, בניית תיקי השקעות ומתן המלצות באפיקי השקעה הן בשוק המקומי והן בשוקי חו"ל, ועבור מגוון לקוחות. ניהול סיכונים ומדידה של סיכונים בהשקעות ובתיקי השקעות. פיתוח והטמעה של שיטות מתקדמות לניהול סיכונים במערכת ייעוץ בבנק. ביצוע אנליזות מאקרו ומיקרו. חבר וועדת השקעות של הנוסטרו באחד הבנקים הגדולים בישראל. אסטרטג השקעות ראשי וראש הצוות שבנה את מודל ההשקעות של וידאה.